Megalakult a Szociális Erőforrás Központ!

A Szandaszőlősért Egyesület és a Miért Ne Alapítvány közös kezdeményezésére és koordinálásában 2011. október 25-én létrejött a Szociális Erőforrás Központ.

logo_nagy-580x250

Megalakulásunk célja a társadalmi különbségek enyhítése széleskörű társadalmi felelősségvállalás által. Valamint a lakosság mentális jólétéhez térítésmentes segítségnyújtás szakembereink által.

Ezúton felkérjük a kedves lakosságot, hogy aki a cél érdekében tud felajánlást tenni (cipő, ruha, ágynemű… stb., amivel segíthet embertársain), vagy tud olyan lakost, akinek ÉLETVITELÉBEN SEGÍTSÉGET NYÚJTHATUNK, keressen fel minket.

Ugyanakkor felkérjük azokat az intézményeket, civil szervezeteket, szakembereket és önkénteseket, akik munkánkat szeretnék támogatni, csatlakozzanak kezdeményezésünkhöz.

Központ helye: Szandaszőlősi Művelődési Ház, Szolnok, Gorkij út 32.

A Művelődési Ház felújítása alatt is folyamatosan rendelkezésre állunk a lakosság segítségére előzetes időpont egyeztetés után. Telefon számunk: 20/932-98-42

Az erőforrásközpont honlapja: http://www.eroforraskozpont.hu

Updated: 2015-02-18 — 11:35