EMT-E-CIVIL-21-0252 – Újrahangolva

Kedvezményezett: Szandaszőlősért Egyesület

Támogatási összeg: 1.500.000 Ft

Projekt tartalma:

„Újrahangolva” projektcímmel olyan közösségi eseményeket tervezünk megvalósítani a pályázati időszakban, melyek központjában a különböző előadó-művészeti ágak bemutatkozási alkalmai állnak.

Szervezetünk rendszeres támogatója az előadó-művészeti tevékenységnek azáltal, hogy programstruktúrájába beépíti a legkülönfélébb előadó-művészeti ágak bemutatkozási lehetőségeit. Tervezett programunknak az volt a célja, hogy többféle generáció számára elérhetővé és érthetővé tegyük a különböző előadó-művészeti ágakat.

Szolnok kertvárosi településrésze Szandaszőlős, ahol a helyi hagyományok és az itt élők személyes kötődései szorosan összefüggnek, ezért minden lehetőséget igyekszünk megragadni ennek biztosítására. A programok helyszíne a városrész központja, szabadtéren a Lengyel Antal tér, mely a kertvárosi övezet kedvelt közösségi találkozási helyszíne, valamint a helyi művelődési ház, mely értékteremtő kulturális eseményeivel a helyiek által népszerű, és sűrűn látogatott helyszín.

Updated: 2022-11-22 — 14:07