Szandaszőlősért Egyesület

Szolnok Szandaszőlősért Egyesület

Mustivált tartottak Szandaszőlősön

 

 

 

2021.09.17. 19:10

Mustivált tartottak Szandaszőlősön

Az érdeklődők megismerkedhettek a mustkészítés fortéjaival is.

https://www.szoljon.hu/helyi-kozelet/2021/09/mustivalt-tartottak-szandaszoloson

Péntek délután Mustivál rendezvényt tartottak Szandaszőlősön. Benépesült a szolnoki Lengyel Antal tér, ahol vidám, táncolni vágyó fiatalok és idősek gyűltek össze, hogy együtt vigadjanak. Az érdeklődők megismerhették a mustkészítés fortéjait, élőben követhették nyomon a szőlő préselését, majd utána meg is kóstolhatták a kifolyó nedűt.

A téren volt néptánctanulás, kézműveskedés, ügyességi játékok és még számtalan, gyermekeknek is kedves szórakozási lehetőség. Az estébe nyúló programok között szerepelt a Tarsoly zenekar műsora is, ők táncházzal várták a táncos lábúakat.

Updated: 2022-11-22 — 14:09

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

19 − tizenöt =

Szandaszőlősért Egyesület © 2015 Frontier Theme