Szandaszőlősért Egyesület

Szolnok Szandaszőlősért Egyesület

EMT-E-CIVIL-21-0252 – Újrahangolva

 

 

 

 

PROJEKT TÁJÉKOZTATÓ

 

Projekt címe: Újrahangolva

Azonosítószáma: EMT-E-CIVIL-21-0252

Támogató: Emberi Erőforrások Minisztériuma

Lebonyolító: Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Kedvezményezett: Szandaszőlősért Egyesület

Támogatási összeg: 1.500.000 Ft

 

Projekt tartalma:

„Újrahangolva” projektcímmel olyan közösségi eseményeket tervezünk megvalósítani a pályázati időszakban, melyek központjában a különböző előadó-művészeti ágak bemutatkozási alkalmai állnak.

Szervezetünk rendszeres támogatója az előadó-művészeti tevékenységnek azáltal, hogy programstruktúrájába beépíti a legkülönfélébb előadó-művészeti ágak bemutatkozási lehetőségeit. Tervezett programunknak az volt a célja, hogy többféle generáció számára elérhetővé és érthetővé tegyük a különböző előadó-művészeti ágakat.

Szolnok kertvárosi településrésze Szandaszőlős, ahol a helyi hagyományok és az itt élők személyes kötődései szorosan összefüggnek, ezért minden lehetőséget igyekszünk megragadni ennek biztosítására. A programok helyszíne a városrész központja, szabadtéren a Lengyel Antal tér, mely a kertvárosi övezet kedvelt közösségi találkozási helyszíne, valamint a helyi művelődési ház, mely értékteremtő kulturális eseményeivel a helyiek által népszerű, és sűrűn látogatott helyszín.

Updated: 2022-11-22 — 14:07

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

3 × 3 =

Szandaszőlősért Egyesület © 2015 Frontier Theme