FOTÓPÁLYÁZAT – Fókuszban Szanda

„Fókuszban Szanda”

Fotópályázat: A Szandaszőlősért Egyesület nyílt fotópályázatot hirdet „Fókuszban Szanda” címmel. A pályázat a szandaszőlősi élet értékeire, az itt élők Szandaszőlőssel kapcsolatos lokálpatrióta szemléletére, valamint Szandaszőlős pozitív környezeti hatásainak fontosságára kívánja felhívni a figyelmet.

A pályázók köre: A pályázaton életkortól, foglalkozástól, lakóhelytől függetlenül bárki – amatőr fotós – részt vehet.

A pályázat célja: A pályázat célja a fotósok művein keresztül felhívni a figyelmet Szandaszőlős városrész értékeire és az itt élők mindennapjaiban betöltött szerepére.

A pályaművek beküldése: A pályázni kizárólag előhívott fotókkal lehet, melyet személyesen a Szandaszőlősi Művelődési Házban lehet leadni vagy a következő címre beküldeni:

Szandaszőlősi Művelődési Ház 5008 Szolnok, Gorkij út 32.

A pályamunkákat kérjük emailben is megküldeni a következő címre: szandamuvhaz01@gmail.com

Nevezési díj nincs.

A pályaművek paraméterei:

• a digitálisan manipulált képeket autómatikusan kizárjuk a versenyből.
  • A fotók mérete: 13 X 18 cm
  • JPG formátum (a fotó rövidebbik oldala legalább 2000 képpont legyen)

Egyéb pályázati feltételek:

• A pályázó kizárólag saját eredeti szerzői alkotásával pályázhat.
  • A pályázó legfeljebb 3 pályaművet nevezhet.
  • Amennyiben az alkotás obszcén, kirekesztő, agresszív jellegű, a pályázó automatikusan kizárja magát a pályázatból.
  • A pályázó a pályaművének beadásával nyilatkozik, hogy a zsűri pártatlanságában megbízik, döntését elfogadja. A zsűri döntése megfellebbezhetetlen.

A pályázat benyújtási határideje: 2012. október 15.

A pályaművek elbírálása: A pályaműveket szakértő zsűri értékeli. A zsűri a pályaművek elbírálása során, a téma kreatív képi megjelenítését részesíti előnyben.

Díjazás: A zsűri a három legjobb munkát értékes ajándékokkal díjazza.

Eredményhirdetés: Az ünnepélyes eredményhirdetésről és a díjátadó pontos időpontjáról e-mailben értesítjük a pályázókat.

További információ:

Szandaszőlősért Egyesület – Szabó Anita