2019. január

Január havi programok a Szandaszőlősi Művelődési Házban

Január 7 – február 1. Plakát kiállítás A Szandaszőlősi Művelődési Ház által 2018 évben szervezett rendezvényeket elevenítjük fel, a plakátok segítségével.
Január 9. 10:00-11:30 Szenior Örömtánc A szenior tánc közösségi tánc, nincs szükség partnerre, előzetes tánctudásra, nem kell külön öltözet. A foglalkozás térítésmentes és minden szerdán várja a kikapcsolódni vágyókat.
Január 9. 18:00-19:00 Új Táncok Iskolája első foglalkozás! Tánc, amit használni tudsz, akár pár nélkül is (blues, swing, salsa, west coast swing, boogie-woogie, cha-cha-cha, rock’n roll, keringő, charleston, elektroswing). Az első alkalom ingyenes!

Január 10. 13:00-18:00 Háztáji piac kézműves élelmiszer termékekkel − húskészítmények, házi szörpök és lekvárok, kecske- és tehénsajtok, termelői méz, céklalé közül választhatnak a vásárlók, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara közreműködésével.
Január 24. 13:00-18:00 Háztáji piac kézműves élelmiszer termékekkel − húskészítmények, házi szörpök és lekvárok, kecske- és tehénsajtok, termelői méz, céklalé közül választhatnak a vásárlók, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara közreműködésével.
Január 26. 15:00- Bereczki Máté Gazdakör közgyűlése
Február 2. 17:00- Pótszilveszter a Szandaszőlősi Nőklub szervezésében.