2018. augusztus

Augusztus 8-24. Varga Rozália horgolt termékeinek kiállítása
Augusztus 9. 13:00-18:00 Háztáji piac kézműves élelmiszer termékekkel − húskészítmények, házi szörpök és lekvárok, kecske- és tehénsajtok, termelői méz, céklalé, szárított-aszalt gyümölcsök közül választhatnak a vásárlók, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara közreműködésével.
Augusztus 17. 20:00 CinemAgóra – éjszakai filmvetítés a Szandaszőlősi Művelődési Ház agórájában. Különleges nyáresti szabadtéri mozizás élményében lehet része a programon résztvevőknek.
Augusztus 24. 17:00-20:00 Családi kalandtúra – Hétpróbás kaland az egész család számára, az erő, az ügyesség, leleményesség, bátorság, csapatszellem, fortuna, gyorsaság jegyében.

Augusztus 24. 20:00 Lampionos est – szabadtéri zenés-táncos salsa est a Szandaszőlősi Művelődési Ház agórájában. A rendezvényen a részvétel ingyenes.

Augusztus 31. 20:00 Operett-musical gála a Szolnoki Szimfonikus Zenekar előadásában a Lengyel Antal téren. Népszerű operett részletek énekes szólistákkal, tánckarral, zenekarral

Maminbaba – Hordozós latin fitness foglalkozás várandós és kisbabás anyukáknak szerdai napokon. A programon való részvétel ingyenes! Bejelentkezés Cserba Beáta edzőnél a 06306915553-as telefonszámon
Babahordozó Klub – minden hónap második és negyedik csütörtökön Bán Zsófia, hordozási tanácsadó vezetésével 10-12.00 óra között